כל מה שחשוב לדעת על מאסטרקארד דיי – MasterCard Day


יותר לא צריך לחכות לבלאק פריידי או לסייבר מאנדיי, למאסטרקארד יש יום קניות עם מבצעים וקופונים פעם בחודש. בכל 10 לחודש מחזיקי הכרטיס יכולים להנות מקופונים למקדונלדס, עדיקה, סופר- פארם ועוד ועוד. רוצים לדעת איך זה עובד? כל הפרטים ממש כאן.

מתי מתחיל ומסתיים MasterCard Day?

מאסטרקארד דיי מתקיים בכל 10 לחודש. ניתן לממש את קוד הקופון החל משעה 10:00 ועד סוף היום.
שימו לב שיש קופונים עם מלאי מוגבל אז כדי למלא את סל הקניות קצת לפני.

באיזה אתרים הקופון של מאסטרקארד דיי פעיל?

רשימת החנויות בהן הקופון עובד מתעדכנת בכל חודש. זו הרשימה נכון לרגע כתיבת הכתבה,
קופון לאמזון, קופון לוויש, קופון KSP, קופון ללאסטפרייס, קופון לוואלה שופס, קופון GROO, קופון לקרביץ, קופון לשיין, קופון One Project, קופון לעדיקה, קופון iherb, קופון לסופר-פארם אונליין, קופון Guilty,קופון lookfantastic, קופון mankind, קופון BUG, קופון Lenovo, קופון Lime, קופון למשלוחה, קופון למקדונלדס, Bits Of Gold.

מי יכול להשתמש בקופון?

הקופונים זמינים לכל מחזיקי כרטיס מאסטרקארד. אין לכם כרטיס? אתם יכולים להנפיק כרטיס או לבדוק אם מישהו מהחברים/מהמשפחה יכול להשאיל לכם כרטיס ליום אחד.

קוד קופון MasterCard Day

קוד הקופון תקף לכמעט כל החנויות שמשתתפות ביום המבצעים. בחנויות בודדות אין צורך בקוד קופון.
הכי קל להתעדכן בקאשיו בכל הקופונים הפעילים

קוד קופון למאסטרקארד דיי – MASTERCARDAY

איזה הנחות יש?

ההנחות יכולות להגיע לעד 30% הנחה ויותר. בחודשים קודמים מחזיקי מאסטרקארד נהנו לדוגמא מ-10% הנחה בסופר-פארם, 30 ₪ הנחה בגרו, 100 ₪ הנחה בוואלה שופס, 22% הנחה ב WISH, 5$ הנחה באליאקספרס, 25% הנחה באסוס ועוד המון הנחות מעולות שמשתנות מידי חודש.

תחרות בין חברות האשראי – הרווח של הלקוחות

בשנים האחרונות התחילה תחרות בין חברות האשראי השונות כמו MAX, מאסטרקארד וכאל. המרוויחים הגדולים מזה הם אנחנו, בעלי הכרטיסים. החברות מציעות הנחות, פינוקים ומבצעים רק למחזיקי כרטיס האשראי שלהן כמו 1+1 לסרטים בסינמה סיטי, הנחה בתשלום עם כרטיס האשראי, הנחות לחוויות, הנחות לאטרקציות ועוד.
אם אתם מחזיקים מספר כרטיסי אשראי בדקו טוב את ההנחות והמבצעים שיש בכל אחת מהחברות, כך תוכלו לנצל ולהנות מכל ההטבות.

אז העשירי לחודש הגיע? העתיקו את הקופון...ועברו דרך קאשיו לאתרים המשתתפים במבצע. בסוף הקנייה הדביקו את הקופון לקבלת ההנחה הכי טובה שיש!