אמזון פריים דיי

נכתב ע"י ליאור חן עודכן בתאריך 10/7/23

ענקית הקניות אמזון מביאה לנו גם השנה את קרנבל ההנחות והקופונים של אמזון שיחל ב-11 ליולי ויסתיים ב- 12 ליולי, מה שאומר שיש לנו יומיים שלמים של חגיגת קניות מטורפת!

מבצעי הפריים דיי מוצעים לחברי מועדון הלקחות של אמזון- ה-PRIME. כחברי מועדון תוכלו לקבל מבצעים בלעדיים וגם לזכות בקדימות ברכישת מוצרים בהנחה במהלך ה- Prime Day. כדי להיות חבר מועדון ניתן להירשם בחינם לחודש ללא עלות כל עוד לא נרשמתם כבר במהלך השנה. אם כבר נרשמתם עם המייל שלכם בפריים דיי האחרון, בקשו מהחבר, דודה או אמא את המייל שלהם ותירשמו שוב כדי לא לפספס אף מבצע. אם אתם לא מעוניינים להמשיך את המנוי לאחר החודש הראשון, אל תשכחו לשים תזכורת ביומן כדי לבטל את המנוי.

שימו לב! המבצעים, ההנחות והקופונים בפריים דיי של אמזון הם מהירים מאוד, השווים מבינהם מסתיימים תוך דקות בודדות. הכינו רשימה של כל מה שאתם רוצים לקנות לפני תחילת הפריים דיי כך תוכלו להתרכז במוצרים שהכי רלוונטיים לכם.

פרט חשוב במיוחד הוא המשלוח, כבר תקופה ארוכה שאמזון ארה"ב מציעה משלוח חינם על המווון מוצרים בקניה מעל 49$. גם בפריים דיי תוכלו להנות מההטבה הזאת, חפשו מוצרים שכלולים במבצע ותחסכו את עלות המשלוח. אם בכל זאת מצאתם מוצר במחיר ממש ממש טוב שחבל לכם לפספס אבל אין לו משלוח לארץ, נסו להעזר בחברת שליחויות, ייתכן והעלות הכוללת עדיין תהיה משתלמת.

מוצרי חשמל מאמזון- מתח החשמל שלנו בישראל שונה מהמתח בארה"ב (V220 בישראל ו-V110 בארה"ב). וודאו לפני הקנייה שהמתח תואם כדי לא להתאכזב כשהמוצר יגיע לארץ.

בדקו מחירים עם Amazon Price Tracker- לפני הקנייה בדקו שהמבצע או הקופון של אמזון באמת אטרקטיבי. תוכלו השתמשו באתרים או בתוסף לדפדפן שבודק את העליות והירידות במחירים.


בקאשיו תמצאו קופונים לאמזון במהלך כל השנה וגם בפריים דיי, היכנסו לעמוד ההטבות של אמזון ותהנו מהנחות בכל קנייה>>

פריים דיי שמח! smile