למה כדאי לקנות תחפושת לפני שפורים מתקרב

כשפורים מתקרב הרבה מההורים נמצאים במרוץ סביב השעון. רוב ההורים לא זכרו לקנות תחפושת לילדים, המחירים בחנויות מרקיעים, המשלוח מחנויות האינטרנט לא יגיע בזמן ופורים כבר דופק בדלת.
לכן, הדבר הכי טוב הוא למלא את סל הקניות ולדאוג כבר עכשיו לתחפושת, הרבה לפני חג פורים, כדי שלילדכם בוודאות תהיה את התחפושת הכי מגניבה שיש במחיר משתלם.

מתי כדאי לקנות תחפושת?

מומץ לקנות את התחפושות כבר בסיילים של האלווין, או שנייה אחרי שהחג מסתיים, אז החנויות הגדולות מורידות מחירים כדי להיפטר מהמלאי שנשאר להן, ותוכלו לקנות 3 תחפושות במחיר של אחת בישראל.
ניתן גם להוזיל עלויות אם חושבים שנה קדימה, החנויות מורידות את המחירים כבר ביום שאחרי החג. קנו תחפושת לשנה הבאה ישר אחרי שפורים מסתיים ותגיעו מוכנים לשנה הבאה.
תחפושת שנה קדימה מתאימה אם הילדים רוצים להתחפש לשוטרת, כבאי, נסיכה, רופא ולא לדמות מסדרה או המפורסם הכי טרנדי של אותה שנה, כמו משחקי הדיונון או תחפושות של בייבי שארק.
בדקו לפני כל קניה אם יש קופונים ומבצעים על תחפושות. במהלך כל השנה מתפרסמים קופונים והטבות שוות בקאשיו, שיוזילו את המחיר ועלות התחפושת תהיה משתלמת במיוחד.
שימו לב להזמין מספיק זמן מראש. זמני המשלוח עלולים להתארך ואם המידה לא תתאים או שיהיה תיקון קל בתחפושת, יהיה לכם מספיק זמן לטפל בבעיה.

איפה קונים תחפושות?

חנויות רבות מציעות תחפושות לפורים, אך לפני שקונים יש לשים לב למספר דברים חשובים.
איכות- בדקו את הרכב הבד של התחפושת וודאו שהיא אינה דליקה. הרבה מהתחפושות עשויות מבדים סינטטים שעלולים לגרד לילדים שרגישים. בדקו גם את הביקורות על המוצר ואת התמונות שקונים אחרים שיתפו כדי לראות איך המוצר נראה באמת.
ביקורת על החנות/מוכר- בחרו את המוצר לפי החנות וההמלצות על המוכר. בדקו שהוא אמין כדי שתמיד יהיה למי לפנות ולקבל עזרה.
נוחות- האם קל ללבוש ולהוריד את התפושת, האם היא חונקת או חשופה מידי. הילדים לובשים את התחפושת במהלך יום שלם, חשוב שיהיה להם נוח, שיוכלו לזוז ולהנות.
יש מבחר חנויות בקניונים בהם תמצאו תחפושות חודש לפני שפורים מגיע. באתרים כמו ebay, אליאקספרס, Fun, Halloween costumes, בנגוד, etsy ו- Walmart תוכלו למצוא תחפושות רוב השנה וכמעט תמיד יהיה מבצע או קופון אטרקטיבי שיוזיל את המחיר.


דוגמאות לתחפושות שמצאנו בעליאקספרס:

תחפושת גיבורי על לילדים
מחיר: החל מ-50 ₪תחפושת שלגיה לילדים
מחיר: החל מ-60 ₪ + משלוח חינםתחפושות מאיביי:

תחפושת של אנה ואלזה לילדים
מחיר: החל מ-70 ₪

תחפושות מ- Halloween costumes:

תחפושת רופא:
מחיר: החל מ- 50 ₪תחפושת מכשפה:
מחיר: החל מ- 80 ₪
אבל בואו לא נשכח גם אותנו, הגדולים, שתמיד עסוקים בלמצוא לילדים את התחפושת המושלמת, אבל שוכחים שגם אנחנו רוצים להנות ולהתחפש פעם בשנה. תחפושות למבוגרים נמכרות בחנויות בקניון במאות שקלים אבל ניתן להשיג אותן אונליין במחירים הרבה יותר נוחים. לפני שאתם מזמינים, שימו לב למידה, אנחנו ממליצים למדוד את ההקיפים המדוייקים שלכם לפני ההזמנה כדי שלא יהיו הפתעות כשתקבלו את החבילה. אם אתם אוהבים להתחפש ביחד, אפשר למצוא גם תחפושות זוגיות או משפחתיות של כל הדמויות מפו הדב, היפה והחיה, בת הים הקטנה ואפילו תחפושת LEGO לכל המשפחה.
ומה עם חיות המחמד שלנו? גם הן יכולות לקחת חלק בחגיגה.

אספנו מספר דוגמאות לתחפושות מהאתרים הגדולים:

תחפושת הכובען המטורף:
מחיר: החל מ-64 ₪
תחפושת של דיילת:
מחיר: החל מ- 48 ₪
תחפושת אבוקדו זוגית:
מחיר: החל מ- 45 ₪
תחפושת משפחתית של דבורים:
מחיר: החל מ- 45 ₪

תחפושת לכלב- שליח של UPS:
מחיר החל מ- 55 ₪* מחיר ותיאור המוצרים נכון לזמן פרסום הכתבה והוא יכול להשתנות בכל עת ע"י החנויות.